Svētdiena, 25.09.2022, 18:24
Sveicināti Viesis | Reģistrācija | Ieeja

Development and 3E Group

Saturs
Klientam...
Kalkulators
Meklēšana
3E Princips

Rakstu katalogs

Sākums » Raksti » Manai raksti

Sarežģīta situācija ar pamestiem vai nepabeigtiem celtniecības objektiem?


Sarežģīta situācija ar pamestiem vai nepabeigtiem celtniecības objektiem? Projektiem, kuros tika ieguldīti attīstītāju līdzekļi un darbs, un kuri šajā ekonomiskajā situācijā nav rentabli un nav pieejami zemās iedzīvotāju maksātspējas dēļ?

Risinājums - atdzīvināt objektu var  ar  energosertifikāciju /energoauditēšanu/termografisko apsekošanu, gatavojot par katru objektu detalizētu atskaiti/energosertifikātu un termogrāfisko atskaiti. Šādā veidā, tiks ieinteresēti potenciālie pircēji/investori, kam ēkas būs interesantas no zemā enerģijas patēriņa viedokļa.

Kvalitatīvu energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu ieviešanai pirmais solis ir energoaudita un energosertifikācijas veikšana. SIA DAEG piedāvā ēku, ēku projektu energoauditus, industriālos energoauditus, energosertifikāciju un termogrāfiju. Mūsu komandā strādā LR un Eiropas Savienībā sertificēti speciālisti. Uzkrātā pieredze energoefektivitātes novērtēšanā nu jau ir pieci gadi. Šajā laikā esam paspējuši īstenot virkni dzīvojamo ēku, publisko ēku un projekta tipa ēku energoauditēšanu

Papildus tam konsultāciju uzņēmums SIA „DAEG” darbojas projektu vadības, enerģētikas (tai skaitā energoefektivitātes) un vides aizsardzības jomā ar mērķi sniegt biznesa konsultāciju pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām kas vēlas, savas uzņēmējdarbības attīstībai, piesaistīt gan finanšu resursus izmantojot Eiropas Savienības piedāvātās iespējas, gan sakārtot visu nepieciešamo dokumentāciju (dažāda veida licences, atļaujas, apliecinājumus, saskaņojumus u.tml. birokrātiskas procedūras) normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, lai sekmētu savu uzņēmējdarbību.

Viens no paralēlajiem mērķiem nākotnē ir iedzīvotāju motivācijas un uzvedības maiņa, komunālo maksājumu nastas samazinājums.

 

Kontakti:

Energoauditu un termogrāfijas nodaļa:   +371 29838193

Projektu vadības nodaļa: +371 26512116

Vides Aizsardzības un Energoefektivitātes nodaļa: +371 29517309

Kategorija: Manai raksti | Pievienoja: tar (06.10.2009)
Skatījumu skaits: 1154 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Email *:
Kods *: